Nida Drewno SDK/25/Hydro

Systemy obudowy słupów i belek drewnianych stosuje się najczęściej do zakrycia konstrukcji nośnej budynku. Systemy te pełnią głównie funkcje dekoracyjną, zakrywając nie zawsze estetyczne elementy konstrukcyjne. W swojej ofercie Siniat posiada dwa systemy zabudowy drewnianych elementów belkowych i słupowych. Pierwszy z nich oparty jest na systemowej podkonstrukcji nośnej wykonanej z profili NIDA CD60 mocowanych klipsami NIDA KM i NIDA UD27. Drugie rozwiązanie nie wymaga zastosowania konstrukcji stalowej i jest systemem bezpośredniego montażu opłytowania do elementów drewnianych za pośrednictwem wkrętów do drewna NIDA. Na zabudowy konstrukcji drewnianej dopuszcza się zastosowanie wszystkich typów płyt gipsowych NIDA oferowanych przez firmę Siniat w zależności od przeznaczenia pomieszczenia. Zastosowanie innowacyjnych płyt gipsowo-wiórowych z włóknami NIDA Twarda (Typ DEFH1IR) dodatkowo pozwala na dosztywnienie konstrukcji podnosząc jej nośność. W pomieszczeniach mokrych w celu zabezpieczenia konstrukcji drewnianej przd nadmiernym zawilgoceniem zaleca się użycie płyt gipsowych z włóknami NIDA Hydro (Typ GMFH1I).

Dane techniczne

Nazwa systemuNida Drewno SDK/25/Hydro
Typ opłytowania [Nida]Nida Hydro
Typ konstrukcji nośnejNida CD60
Masa zabudowy [kg/m2]16
Rodzaj systemuStandardowy

Atesty i certyfikaty

Przejdź do wszystkich atestów >>>

Wsparcie techniczne

Nasi regionalni Kierownicy ds. Systemów Specjalnych i Doradcy Techniczni odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące stosowania i montażu systemów suchej zabydowy NIDA.

ZADZWOŃ, NAPISZ MAIL

Wsparcie techniczne

Nasi regionalni Kierownicy ds. Systemów Specjalnych i Doradcy Techniczni odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące stosowania i montażu systemów suchej zabydowy NIDA.

ZADZWOŃ, NAPISZ MAIL

Jeśli masz pytanie odnośnie tego systemu wyślij je do naszego Doradcy Technicznemu Siniat

Witaj! W czym możemy pomóc?

(więcej >>)

Polityka prywatności

Informujemy, że Administratorem przekazanych nam przez Ciebie danych osobowych jest SINIAT sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (03-879), przy ulicy Przecławskiej 8. W sprawach związanych z danymi osobowymi możesz skontaktować się z nami na e-mail: daneosobowe@etexgroup.com. Masz prawo do żądania dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane są przez nas przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu w jakim zostały nam powierzone. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.*

Dziękujemy za kontakt